Incident in zwembad Arnold Spoelplein Den Haag

0

Vanmiddag kregen de hulpdiensten de melding dat meerdere personen in een zwembad last hadden van hun luchtwegen. Zij hadden last van hoesten en een prikkelende ademhaling.
 

Het zwembad en de naastgelegen sportschool zijn ontruimd. De aanwezigen uit het zwembad zijn tijdelijk opgevangen in het naastgelegen politiebureau en gecontroleerd door het ambulancepersoneel. 4 personen zijn naar het ziekenhuis vervoerd voor verdere controle/behandeling. Door de brandweer wordt onderzoek gedaan naar de oorzaak van de klachten. Meer informatie volgt.

Zwembad en sportschool weer vrijgegeven

De brandweer heeft verschillende metingen uitgevoerd in het zwembad. Daarbij werden licht verhoogde chloor-waarden gemeten. Deze konden in het zwembad zorgen voor lichte hinder, maar leveren géén gevaar op. Op basis van de laatste metingen zijn het zwembad en de sportschool weer vrijgegeven. De situatie is overgedragen aan de Omgevingsdienst en eigenaar. Zij doen nader onderzoek. Einde berichtgeving.

Bron : Brandweer Haaglanden

Foto : Archief WestlandReport.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

%d bloggers liken dit: